Trenéři

Martin Kubec

kubecmartas@seznam.cz

Zdravotní posilování, odstraňování civilizačních chorob, diagnostika pohybového aparátu, strečink a mobilizace pohybového aparátu, posilování s balančními pomůckami, cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla, kondiční cvičení, skupinové kondiční kruhové cvičení, TRX skupinové cvičení.

Libor Šafránek

safilibor@seznam.cz

Profesionální služby osobního trenéra, aktivní spolupráce při vašem cvičení, konzultace-pokroků. Posilování pro budování postavy, redukce váhy, nebo jako doplněk ke kolektivním i individuálním sportům. Kondiční cvičení pro dobrý pocit, odstranění špatných stravovacích návyků, sestavení jídelníčku.

Míra Kubec

mirda.mk@seznam.cz

Úpolové a bojové sporty (kondiční cvičení a nácvik techniky) odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu), diagnostika pohybového aparátu, strečinková cvičení, cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla, konzultace životního stylu.

Petr Hrouz

bruno77@seznam.cz

Zpevňování celého těla, jeho správné držení, jak při cvičení, tak v běžném životě, získávání správných cvičebních návyků, zdravotní pojetí fitness, pomoc při aktivaci ochablých svalových partií, utlumení přetížených svalových partií a tvarování těla.

Radka Janebová

smigos@seznam.cz

Cvičení těhotných, poporodní cvičení, cvičení na BOSU, diagnostika, konzultace životního stylu, zpevnění těla, redukce váhy a s tím spojená úprava stravy, posilování problémových partií.

Dominik Masný

masnydominik@seznam.cz

Osobní trenér. Fyziofitness, zdravotní cvičení, nabírání a budování svalové hmoty, redukce váhy, cviky zaměřené na problémové partie, zpevnění, posilování s balančními pomůckami, cvičení s TRX, kruhové cvičení, TRX skupinové cvičení.

Diana Mrkvičková

Instruktorka fitness centra, osobní trenérka.

Příprava klientů na OCR (překážkové závody typu Spartan Race) včetně výživového a doplňkového poradenství. Zaměření na klienty s poruchami mobility či rovnováhy.

Jana Hejrová

Instruktorka spinningu. Licence u společnosti SPORT BP.